Inbody 770 Vücut Ölçüm Cihazı Daha Büyük Görüntüle

Inbody 770 Vücut Analiz Ölçüm Cihazı Kompozisyon

INBODY

Yeni ürün

0,00 TL KDV Dahil

InBody Medikal Türkiye ortaklığıyla,

Dereceli araştırma analizi için InBody770

Ölçüm sistemi tahminsel veriye dayalı değildir. Yaş ve Cinsiyet sadece referans aralıklar için gerekli olup,ölçüm sonuçlarını değiştirmez. Cihazın software programı orjinal Inbody programıdır. Cihazdan gelen veri dışında,sonradan eklenen ve bilimsel olmayan hiç bir veriyi içermez.

 

InBody770, tıbbi araştırmalar, hastanın izlenmesi, spor hekimliği gibi durumlarda kullanılan doğru sonuçları ve çok sayıda ölçüm çıkışları ile kaliteli bir vücut kompozisyonu analizörüdür. Bir araştırma kaynağı olarak kullanılabilen  InBody770, dünyanın en ünlü hastanelerinin birçoğu ve doktorları tarafından araştırma aracı olarak kullanıyor.Dünyanın en üst segment bia cihazıdır.
 

Profesyonellerin deneyimlerine dayanılarak geliştirilmiştir.

Kullanıcı dostu arayüzü,tamamen Türkçe cihaz menüsü ve isteğe bağlı Türkçe sesli rehberlik ile herkesin kolayca InBody Testi alabilmesini sağlar.

Vücut kompozisyonundaki ilerleyen değişimi izleyin.

Uygun çıkışları ile InBody Sonuç Sayfasını özelleştirme.

InBody sonuçları sayfalarının üç farklı türü daha detaylı analiz yapabilmek için sağlanmıştır. (Vücut Suyu Sonuç sayfaları ve Çocuklar için Sonuç Sayfaları)

Tıbbi tedavinin her türü için yararlı ve çeşitli analiz sağlar.

Viseral Yağ Alanı (VFA), birçok yaşam tarzı hastalıklarına yol açan bağırsak obezitesini gösterir.

ECW Oranı, segmental tarafından su dengesini gösterir ve bireyin beslenme durumunu belirlemeye yardımcı olur.

Yalın segmental analizi, vücudun ayrı ayrı her kesimi için kas yeterliliğini gösterir.

Dünyanın en iyi teknolojisi, küresel patentlerle korunmaktadır.

Vücudunuzun tek anını yakalayabilen SMF-BİA teknolojisidir.

DEXA, vücut kompozisyonu analizi için standart donanımı ve 0,984’ lük yüksek korelasyon katsayısı ile büyük bir doğruluğa sahiptir.

Güvenilir teknolojisi, segment ve çoklu frekanslar tarafından empedansları ve reaktans değerlerini sağlar.

İki farklı test modu

Bireysel kullanıcılar için kolaylık sağlayan Self Modu, sadece yükseklik (boy) girişi gerektirir. Profesyonel Modu, ekranında daha ayrıntılı danışmanlık bilgilerini sağlar.

Kablosuz Bağlantı

Wi-Fi veya Bluetooth yoluyla Lookin'Body (veri yönetimi yazılımı) ve BSM170 (ölçeri) bağlayın. Looking'Body ile InBody 770’ i uzaktan kontrol eder.

Bir bakışta Vücut kompozisyonunu değerlendirme ve beslenme bilgileri.

Vücut Kompozisyonu Analizi: Vücut ağırlığı toplam vücut suyu, Protein, Mineraller ve Vücut Yağ Kütlesinin toplamıdır. Sağlıklı kalmak için dengeli bir vücut kompozisyonunu korumak gerekir.

Kas-Yağ Analizi: Vücut ağırlığı, kas kütlesi ve yağ kitlesidir. Bir iskelet kası kütlesi kemiklerle bağlanmış kas miktarıdır. Düşük yağ kütlesi ile yüksek iskelet kası kütlesi güçlü bir vücudu gösterir.

Obezite Analizi: Vücut kitle indeksi boy ve kilo ile obeziteyi belirlemek için kullanılan bir endekstir. PBF, vücut ağırlığına kıyasla vücut yağ yüzdesidir.

Yalın Denge: Kasların vücutta yeterince gelişip gelişmediğini değerlendirir. Alt bar olan mevcut ağırlığı gösterirken, üst bar ise ideal kilo- kas kütlesi karşılaştırmasını göstermektedir.

Ödem: ECW Oranı - toplam vücut suyundaki hücre dışı su oranı- vücut su dengesinin önemli bir göstergesidir.

Viseral Yağ Alanı: Viseral yağ alanı, karındaki iç organları çevreleyen yağın tahmin edilen kısmıdır. Sağlıklı kalmak için viseral yağ alanını 100cm²’ nin altında koruyunuz.

Ek Bilgiler: Çeşitli besin çıktıları, obezite derecesi, vücut hücre kütlesi (BCM), kemik mineral içeriği (BMC), bazal metabolizma hızı (BMH), kol çevresi (AC), kol kası çevresi (AMC) gibi bilgileri sağlamaktadır.

Kilo Kontrolü: İyi bir vücut dengesi için ağırlık, kas kütlesi ve vücut yağ kütlesinin tavsiye edilen ölçümüdür.

Vücut Suyu Bileşimi: Toplam Vücut suyu hücre dışı su ve hücre içi su toplamıdır. Sağlıklı kalmak için dengeli bir vücut kompozisyonunu korumak gerekir.

ECW Oranı Analizi: ECW Oranı - toplam vücut suyundaki hücre dışı su oranı- vücut su dengesinin önemli bir göstergesidir.

Segmental Vücut Suyu Analizleri: Vücut suyu miktarının vücutta yeterli bir şekilde dağılıp dağılmadığını değerlendirir. Her çubuk, ideale göre vücut suyunu gösterir.

Segmental ECW Oranı Analizi: Segmental ECW Oranı toplam vücut suyunun hücre dışı suya oranıdır.

INBODY 770