TRX PRO 4 SUSPENSION TRAINER EGZERSİZ SETİ

PRO4

Yeni ürün

TRX PRO 4

Tüm dünyada satış rekorları kıran TRX Suspension Training artık Türkiye'de. TRX Suspension Training; gücü, dengeyi, dayanıklılığı arttıran, koordinasyonu geliştiren ve vücut esnekliğini arttıran mükemmel bir ürün.

İlk kez Amerikan donanmasında ortaya çıkan ve daha sonra FITNESS ANYWHERE tarafından geliştirilerek Amerika?dan tüm dünyada yayılan TRX Training System; kendi vücut ağırlığınızla yerçekimine karşı çalışma metoduna dayanıyor?.

En üst performans seviyesine ulaşmak isteyen profesyonel sporculardan formunu korumak için spor salonlarına giden kullanıcılara kadar hemen her fitness düzeyindeki birey tarafından her yerde kullanılabilecek şekilde portatif ve pratik. TRX Training Sistem; gerçek fonksiyonel gücün, esnekliğin ve dayanıklılığın arttırılmasını sağlarken; istediğiniz sıklıkta ve yoğunlukta yapabileceğiniz yüzlerce egzersiz türü de sunar.

Ürün Kodu Pro 4
Seviye İleri
Bağlama Seçenekleri Door Anchor(kapı aparatı), Suspension Anchor
Tutma Yeri Uzun ömürlü antimikrobiyal kauçuk
Ayak Asma Yeri Ayarlanabilir cırt cırt özellikli
Karabina Kilitleme Var
Çanta Standart taşıma çantası
Ağırlık 910 gr
App Uyumluluk TRX App
TRXtraining.com antrenman sayısı 9
Kutu İçeriği Door Anchor, Suspension anchor, Xtender(Daha yüksek veya geniş alanlara bağlamanızı sağlar), Wrench(Karabina kilit), Taşıma çantası, TRXtraining.com giriş kartı, Bileklik

 

Nasıl Temizlenir

Kauçuk kulpları temizlemek için dezenfekte edici mendil veya sprey kullanılabilir. Daha yoğun temizlik istenirse çamaşır makinesinde soğuk suda yıkanabilir. Yıkama esnasında kayışların dolanmasını önlemek için TRX'inizi file torbasına (kutu içeriğine dahildir) veya bir yastık kılıfına yerleştirin. Yalnızca asarak hava ile kurutun.