Hyperice NormaTec Pulse 3.0 Leg Recovery System for Athlete Leg Recovery Patented Dynamic Compression Massage

Yeni ürün

 • Normatec 3 Leg

  En İyi Masaj Deneyimi

  Daha önce hiç yaşamadığın gibi ısın ve toparlan. Normatec 3 çok daha hızlı şekilde tazelenmiş hissedeceğin bir düzeltici masaj etkisi için dinamik hava kompresyonunu kullanır. 7 farklı seviye kompresyon ve patently Pulse teknolojisi doğal kas pompalarını ve bacaktaki tek yönlü valfleri kopyalayarak ZoneBoost™ teknolojisine sahip 5 üst üste geçen bölgeye en uygun terapiyi uygular. 

  Bacaklarınız size teşekkür edecek.

   

  Sezgisel ve Yenilikçi Tasarım

  Normatec 3’ün yeniden yaratılmış sistem tasarımı ile, sezgisel bir arayüz, daha hafif bir yapı ve Bluetooth® ile Hyperice App üzerinden son teknoloji özellikler ve kişiselleştirmelerin kapısını açıyor. Sadece üzerinize giyin ve gezegendeki en gelişmiş dinamik hava kompresyon sistemini çalıştırın.

   

  Bilim Tarafından Destekli, En İyilerin Tercihi

  Bir MD, PhD, tarafından tasarlanan Normatec pazardaki en orijinal, en çok test edilen ve bilim tarafından en çok desteklenen dinamik hava kompresyon sistemidir. Daha iyi bir mobilite ve  etkileyici restoratif tedavi sonuçlarına sahip Normatec çok uzun zamandır sağlıklarını geri kazanmaya çalışan  dünyanın en iyi atletleri ve her yerden kullanıcı tarafından tercih ediliyor.

   

  Tüm aksesuarlar eksiksiz kompresyon için premium malzeme ve üst üste gelen bölgele içeriyor.

   

  * 2 Yıl Distribütör Garantisi